Zábaly

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla, mají rovněž blahodárný vliv na pokožku. Zábaly lze používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovním zatížení apod.

Zábal z bahna z Mrtvého moře

Bahno z Mrtvého moře je unikátní mimořádně vysokým obsahem cenných minerálu a stopových prvků. Aktivně přispívá k regeneraci pokožky, má přirozenou čistící schopnost, zbavuje pokožku nežádoucích látek a odumřelých buněk, uvolňuje a posiluje celý organismus. Díky podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách napomáhá zmírnit projevy celulitidy. Úspěšně je využíváno při léčbě lupenky a ekzémů. Zahřáté bahno uvolňuje bolesti v zádech a kloubech.

Zábal z kosmetického jílu

Jemně mletý černý jíl, který se svým obsahem huminových kyselin téměř vyrovná rašelině, je určený pro výrobu kosmetických masek a zábalů dle vaší fantazie. Vhodný je k detoxikaci, hubnutí, prokrvení pokožky a k podpoře lymfatického systému. Příprava probíhá tak, že trochu jílu odebereme do jiné nádoby, přidáme horkou vodu a libovolný etériký olej + další ingredience dle fantazie. Dobře propracujeme a nanášíme štětcem. Po zaschnutí umyjeme vlažnou vodou.

Skořicový zábal

Prokrvující skořicový preparát je vysoce účinný aromaterapeutický preparát, který způsobuje prohřátí tkáně. Aplikace způsobuje prokrvení hlouběji uložených tkání a regeneruje pokožku. Silné prohřátí v místě aplikace spojené se zvýšenou pohybovou aktivitou a aktivací procesu látkové výměny s sebou přináší odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Skořicový zábal lze použít i k vyhledávaným procedurám při formování postavy či snižování nadváhy, které ženy i muže velice trápí. Je nutné podotknout, že při používání zábalu je žádoucí provádět vhodná cvičení, aby byl účinek trvalý. Vliv zábalu se projeví i zlepšením kloubní pohyblivosti, odstraněním bolesti, uvolněním křečí a svalové ztuhlosti.

Parafínový zábal s mentolem, kafrem nebo bylinný

Parafínový zábal působí do hloubky, prokrvuje a pomáhá k udržení tělesné kondice, pro rehabilitační a sportovní účely. Pod vrstvou parafínového zábalu dochází k účinnému a dlouhodobému prohřátí, prokrvení pokožky a k výraznému pocitu úlevy a uvolnění svalů a kloubů. Parafínový zábal je rovněž velmi vhodný při stejném způsobu použití k odstraňování nežádoucích tukových polštářků. Pravidelné opakování dokonalého prohřátí pokožky po dobu cca 30 min. pomáhá dosáhnou příznivého účinku na požadovaných místech.

Ceník

  250,-Kč    Rašelinový zábal   20-30 min  
400,-KčRašelinový zábal + masáž zad a šíje / nohou45-60 min
***
350,-KčZábal z bahna z Mrtvého moře20-30 min
500,-KčZábal z bahna z Mrtvého moře + masáž zad a šíje / nohou45-60 min
***
250,-KčZábal z kosmetického jílu20-30 min
400,-KčZábal z kosmetického jílu + masáž zad a šíje / nohou45-60 min
***
250,-KčSkořicový zábal20-30 min
400,-KčSkořicový zábal + masáž zad a šíje / nohou45-60 min
***
250,-KčParafínový zábal s mentolem, kafrem nebo bylinný20-30 min
400,-KčParafínový zábal + masáž zad a šíje / nohou45-60 min

Kontakt:

Radek Jelínek
tel.: 737 778 221
Hodonín, Sv. Čecha 3844/22